0_Sport,PortalFutbollSport.Slajder

Pas vetëm tre javësh, Fiorentina dhe Gatuzo e ndaluan bashkëpunimin e tyre

Xhenaro Gatuzo nuk do të ulet në stolin e Fiorentinës në sezonin e ri të Serie “A”, konfirmoi këtë pasdite klubi i divizionit të parë italian nga Firenca, duke njoftuar përfundim të bashkëpunimit me strategun 43-vjeçar vetëm tre javë pas emërimit të tij si shef i ri i stafit profesional.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close