BallkanBallkan.PortalKorrespondentë BotëSvet.Slajder

Pas Metës edhe KQZ shqiptare kërkoi vazdim të validitetit të dokumenteve për identifikim për zgjedhje

Pas presidentit Ilir Meta edhe Komisioni Qendror të Zgjedhjeve (KQZ), kërkoi nga Ministria e Punëve të Brendshme që të zgjasë vlefshmërinë e dokumenteve të identifikimit (pasaportë dhe letërnjoftime) të shtetasve shqiptarë.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close