BotëBotë.PortalSvet.Slajder

Partitë politike në Kili e hapën rrugën për sjellje të Kushtetutës së re

 Partitë politike në Kili herët në mëngjes u dakorduan dhe e hapën rrugën për sjellje të Kushtetutës së re, kumtuan negociuesit në Santiago de Kili, pas protestave disaditëshe, lajmëroi DPA.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close