0_Maqedoni.Portal0_Web_Ballina - Sllajder0_Web_Përzgjedhja e redaktoritMakedonija.SlajderPolitikë

Partitë palamentare nuk heqin dorë nga qëndrimet për punë onllajn të deputetëve me Kovid-19

- Partitë parlamentare edhe sot mbetën në qëndrimet e tyre sa i përket mundësisë që deputetët me Kovid-19 ose në izolim me vendim të munden onllajn të deklarohen në mbledhje dhe në trupat punues - partitë në pushtet dëshirojnë propozimi për plotësim të Rregullores të votohet dhe konsiderojnë se është i nevojshëm, opozita se është kundërkushtetues dhe se 62 deputetë nuk mjaftojnë për Kuvend funksional.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close