Општински вестиСкопје

Паркингот на Водно викендот го искористиле 399 возила

Според бројот на испратени СМС пораки паркингот на Водно во текот на викендот го искористиле 399 возила, информираат денеска од Град Скопје.

Back to top button
Close
Close