Svet.SlajderЕвропаЕвропа.Портал

Париз: Полицијата застрела непознат напаѓач кој претходно обезглави маж

Француската полиција вечерва застрела маж кој претходно со нож нападна друго лице во близина на Париз и го обезглави.

Back to top button
Close
Close