0_Спорт.ПорталФудбал

Паратичи: Дибала не е близу до заминување, но мора да се разделиме со 6 играчи

Неодамна, Сари изјави дека може дури и да мора да го остави 25-годишниот играч надвор од составот за Лигата на шампионите, поради ограничениот број од 25 места.

Back to top button
Close
Close