Parashkimi i motit

Parashikimi i motit

Moti në vend do të jetë me diell dhe shumë i ngrohtë me re të vogla lokale. Do të fryjë erë e dobët deri mesatare nga drejtimi verior.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close