Parashkimi i motit

Parashikimi i motit

Moti paradite do të jetë me diell dhe me vranësira mesatare. Rreth mesditës dhe pasdite do të ketë dukuri të destabilitetit lokal me reshje të rrëmbyeshme, bubullima dhe erë të përforcuar.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close