0_Maqedoni.PortalParashkimi i motit

Paradite me diell dhe me vranësira mesatare, pasdite mot jostabil me shi, bubullima dhe erë të përforcuar

Moti sot në vend  në orët e paradites do të jetë me diell me vranësira të vogla deri në mesatare. Pasdite do të ketë paraqitje të jostabilitetit lokal me shi të rrëmbyeshëm, bubullima dhe erë të përforcuar.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close