Parashkimi i motit

Parashikimi i motit

Moti paradite në vend do të jetë me diell dhe me vranësira tlë vogla mesatare. Pasdite do të ketë dukuri të destabilitetit lokal me reshje të shkurta të shiut dhe bubullima të rralla.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close