Parashkimi i motit

Parashikimi i motit

Moti në vend do të jetë me diell dhe më I ngrohtë, me vranësira të vogla deri mesatare. Do të fryjë erë e dobët, ndërsa përgjatë Vardarit erë kohë pas kohe e përforcuar nga drejtimi verior.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close