0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualeShoqëri

Parashikimi i motit

Moti sot do të jetë me vranësira të ndryshueshme dhe i freskët me periudha të diellit dhe me shi të dobët lokal. Do të fryjë erë mesatare përgjatë Luginës së Vardarit dhe në pjesët lindore erë e përforcuar nga drejtimi verior.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close