Parashkimi i motit

Parashikimi i motit

Moti në vend do të jetë me vranësira të ndryshueshme me periudha të diellit. Pasdite dhe deri në fund të ditës moti do të jetë jostabil me shi lokal të rrëmbyeshëm, bubullima dhe erë të përforcuar. Në disa vende proceset do të jenë më intensive me shi më të rrëmbyeshëm për një kohë të shkurtër, shkarkime elektrike dhe kushte për paraqitje të breshrit.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close