Parashkimi i motitShoqëri

Mot me diell dhe me v ranësira mesatare

Moti do të jetë me diell dhe më i ngrohtë me vranësira mesatare. Në rajonet perëndimore do të ketë kushte për shi afatshkurtër lokal dhe do të fryjë erë mesatare deri e përforcuar nga drejtimi perëndimor, paralajmërojnë nga DPHM.

Back to top button
Close
Close