0_Web_AktualeParashkimi i motit

Parashikimi i motit

Moti do të jetë me diell dhe I ngrohtë, me vranësira të vogla mesatare. Do të fryjë erë e dobët deri mesatare, ndërsa përgjatë Vardarit erë kohë pas kohe e përforcuar nga drejtimi juglindor. Pasdite në rajonet malore në veriperëndim do të ketë kushte për dukuri të rralla të shiut dhe bubullimave, informon Drejtoria për punë hidrometeorologjike.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close