Parashkimi i motit

Parashikimi i motit

Mot me vranëvira të ndryshueshme dhe me periudha të shpeshta të diellit në pjesët lindore. Gjatë ditës vranësira do të rritet dhe kah fundi i ditës në pjesët perëndimore do të ketë reshje shiu. Do të fryejë erë e dobët deri në mesatare nga drejtimi jugor. Temperatura minimale do të jetë në interval prej 0 deri në 7 gradë Celsius, ndërsa temperatura maksimale do të arrijë prej 14 deri në 22 gradë Celsius.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close