0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualeParashkimi i motitShoqëri

Mot me vranësira, me të reshura të përkohshme dhe bubullima

Moti sot do të jetë me vranësira të ndryshueshme me reshje lokale të shiut kryesisht në pjesët perëndimore dhe lindore. Nëpër disa vende reshjet do të jenë të rrëmbyeshme dhe të shoqëruara me vetëtima. Do të fryejë erë e dobët deri në mesatare nga drejtimi perëndimor. Temperatura minimale do të jetë në interval prej 3 deri në 7, ndërsa maksimalja prej 10 deri në 18 gradë Celsius.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close