0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualeParashkimi i motitShoqëri

Mot me vranësira dhe reshje shiu ku në disa vende do të jenë të rrëmbyeshme

Moti do të jetë kryesisht me reshje të shiut, të cilat në disa vende do të jenë të rrëmbyeshme dhe për ndjekura me bubullima gjatë ditës së sotme. Sipas parashikimit të sinoptikëve, do të reshin edhe mbi 15 litra në metër katror. Në zonat malore në veriperëndim do të bjerë borë.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close