0_Web_AktualeInfopakoShoqëri

Mot me vranësira dhe me shi, nga pasditja në disa vende reshje të rrëmbyeshme me bubullima

Mot me vranësira dhe me reshje të shiut në orët e mëngjesit paralajmërojnë sinoptikët për sot. Nga pasditja në disa vende do të jetë i paqëndrueshëm me shi të rrëmbyeshëm dhe bubullima të rralla. Do të fryejë erë e dobët deri në mesatare me drejtim të ndryshueshëm.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close