Parashkimi i motit

Parashikimi i motit

Moti në vend do të jetë me vranësira mesatare deri në të konsiderueshme. Nga fundi I ditës dhe gjatë natës duke filluar nga jugperëndimi do të ketë reshje të shiut. Do të fryjë erë e dobët deri në mesatare, në pjesën e epërme të Luginës së Vardarit veriore, ndërsa në pjesët jugore erë lindore dhe juglindore,

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close