Parashkimi i motitUncategorized

Parashikimi i motit

Në vend moti do të jetë me vranësira të ndryshueshme me erë mesatare deri në të përforcuar veriore. Paradite në vendet më të larta dhe në malet do të ketë kushte për borë të dobët. Temperatura e mëngjesit do të lëviz prej minus 6 deri në 4 gradë, ndërsa ajo e ditës prej minus 2 deri në 11 gradë.

Shkup, 22 shkurt 2020 (MIA) – Në vend moti do të jetë me vranësira të ndryshueshme me erë mesatare deri në të përforcuar veriore. Paradite në vendet më të larta dhe në malet do të ketë kushte për borë të dobët.

Temperatura e mëngjesit do të lëviz prej minus 6 deri në 4 gradë, ndërsa ajo e ditës prej minus 2 deri në 11 gradë.

Në Shkup moti do të jetë me vranësira të ndryshueshme me erë mesatare deri në të përforcuar veriore. Temperatura e mëngjesit do të ulet deri në 1 gradë, ndërsa ajo e ditës do të arrijë deri në 8 gradë Celsius.

Në ditët në vijim moti do të jetë stabil, kohë pas kohe me erë të përforcuar.

Back to top button
Close
Close