Parashkimi i motit

Parashikimi i motit

Moti në vend do të jetë I ndryshueshëm, me vranësira dhe më I freskët, me periudha me diell posaçërisht në pjesët më veriore. Në pjesët jugore do të ketë kushte për reshje të dobëta të shiut, në male me reshje të dobëta lokale të bores. Do të fryjë erë mesatare kryesisht nga drejtimi jugor.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close