Parashkimi i motit

Parashikimi i motit

Moti në vend do të jetë me vranësira të ndryshueshme, nga mëngjesit në pjesët perëndimore dhe më pas edhe në pjesët veriore do të ketë shi të kohëpaskohshëm lokal, ndërsa në malet bore. Do të fryjë erë mesatare deri në të përforcuar veriore (diku me shpejtësi prej mbi 70 km/h). Era do të jetë më e theksuar përgjatë Luginës së Vardarit dhe në vendet më të larta.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close