Parashkimi i motit

Parashikimi i motit

Moti paradite do të jetë me diell dhe vranësira mesatare, në mesditë vranësirat do të ulen dhe gjatë ditës do të jetë me diell dhe më i freskët. Do të fryjë erë e përkohshme e përforcuar veriore. Temperatura minimale do të jetë në interval prej -2 deri 5, ndërsa ajo maksimale prej 9 deri 15 gradë Celsius.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close