0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualeParashkimi i motitShoqëri

Parashikimi i motit

Moti sot do të jetë i kthjellët dhe shumë i ftohtë, ndërsa gjatë ditës me diell me vranësira të vogla deri në mesatare. Do të fryjë erë e dobët deri në mesatare kryesisht nga drejtimi jugperëndimor.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close