Parashkimi i motit

Parashikimi i motit

- Moti do të jetë me diell me vranësira të vogla deri mesatare dhe i ftohtë. Në pjesët veriore mot i ndryshueshëm i vranët, gjatë natës me kushte që në disa vende të bie borë e dobët. Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare, ndërsa përgjatë Vardarit përkohësisht e përforcuar veriperëndimore. Temperatura minimale do të jetë në interval prej -13 deri në -4, ndërsa ajo maksimale prej -13 deri në -4, ndërsa ajo maksimale do të lëviz prej  -7 deri 3 gradë.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close