0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualeParashkimi i motitShoqëri

Mot me shi dhe i ftohtë, pasdite vranësirat do të ulen

 Mot  me vranësira dhe me shi të përkohshëm në orët e mëngjesit do të mbizotërojë sot në vend. Në disa vende më të larta dhe në ato malore pritet borë me intensitet të dobët, ndërsa është e mundur edhe paraqitja e izoluar e shut të ngrirë. Do të fryjë erë mesatare, ndërsa përgjatë Vardarit erë e përforcuar nga drejtimi verior.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close