Parashkimi i motit

Parashikimi i motit

Moti në vend në orët e paradites do të jetë i ftohtë dhe në disa lugina me paraqitje të mjegullës. Gjatë ditës do të jetë me diell me vranësira të vogla lokale, si dhe me erë të lehtë kryesisht nga drejtimi verior.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close