Parashkimi i motit

Parashikimi i motit

Moti në vend do të jetë me diell me vranësira të kohëpaskohshme dhe të konsiderueshme. Do të fryjë erë mesatare, përgjatë Luginës së Vardarit erë e përforcuar nga drejtimi verior.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close