Parashkimi i motit

Parashikimi i motit

Moti në mëngjes do të jetë i ftohtë. Nëpër disa fushëgropa me dukuri të mjegullës. Gjatë ditës moti do të jetë me diell dhe me vranësira të vogla dhe me erë të dobët deri mesatare nga drejtimi veriperëndimor. Temperatura minimale do të lëvizë prej -8 deri 3, ndërsa maksimalja prej 9 deri 15 gradë.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close