Parashkimi i motit

Parashikimi i motit

Moti paradite në vend do të jetë me diell dhe me vranësira të ndryshueshme. Pasdite, sidomos në pjesët veriore dhe verilindore, vranësirat do të rriten ndjeshëm dhe do të ketë kushte për shi të dobët lokal. Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare nga drejtimi veriperëndimor, e cila do të jetë më e theksuar përgjatë Vardarit.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close