Parashkimi i motit

Parashikimi i motit

Moti në vend do të jetë me diell me vranësira të vogla deri në mesatare dhe me mjegull në mëngjes nëpër disa lugina. do të fryjë erë e dobët deri në mesatare nga drejtimi veriperëndimor.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close