Parashkimi i motit

Parashikimi i motit

Moti në vend do të jetë me diell dhe me vranësira të vogla mesatare, sidomos në pjesët perëndimore të vendit, si dhe me paraqitje të mjegullës së mëngjesit nëpër lugina. Do të fryjë erë e lehtë deri në mesatare kryesisht nga drejtimi jugor.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close