Parashkimi i motit

Parashikimi i motit

Moti paradite në vend do të jetë me vranësira të ndryshueshme, ndërsa pasdite vranësira do të zvogëlohet. Do të fryejë  erë kryesisht mesatare, vende-vende e përforcuar nga drejtimi perëndimor dhe veriperëndimor.

Back to top button
Close
Close