Parashkimi i motit

Parashikimi i motit

Moti në vend do të jetë me vranësira të ndryshueshme me reshje të kohëpaskohshme të shiut dhe me erë mesatare deri në të përforcuar veriore. Në disa vende reshjet do të jetë me reshje të rrëmbyeshme të përcjella me bubullima.

Back to top button
Close
Close