Parashkimi i motitServise informuese

Parashikimi i motit

- Moti në vend sot do të jetë i ndryshueshëm me vranësira. Në disa vende do të jetë i paqëndrueshëm me shi të rrëmbyeshëm, bubullima dhe erë të përforcuar. Stabilizim i motit pritet nga e mërkura.

Back to top button
Close
Close