Parashkimi i motit

Parashikimi i motit

Moti do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira dhe me periudha me diell. Do të ketë paraqitje të reshjeve të shkurta lokale të shiut lokal dhe bubullimave. Do të fryjë erë e lehtë deri në mesatare kryesisht nga drejtimi perëndimor. Temperatura minimale do të jetë në interval prej 10 deri 16 gradë, ndërsa maksimalja do të arrijë prej 23 deri 30 gradë Celsius.

Back to top button
Close
Close