ОстанатоСпортСпорт.Слајдер

Параолимпијадата во Јапонија ќе се одржува без публика

Поради пандемијата со Ковид-19, се забранува пристап на навивачи на Параолимпијадата во Јапонија, соопштуваат организаторите.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close