0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualeShoqëri

Paradite me diell dhe me vranësira mesatare, pasdite mot jostabil me reshje të rrëmbyeshme të shiut

Moti paradite do të jetë me diell dhe me vranësira mesatare. Rreth mesditës dhe pasdite do të ketë dukuri të destabilitetit lokal me reshje të rrëmbyeshme, bubullima dhe erë të përforcuar. Temperatura minimale do të jetë në interval prej 11 deri 20 gradë, ndërsa maksimalja do të arrijë prej 25 deri 34 gradë. UV indeksi do të jetë 8, informuan nga Drejtoria për punë hidrometeorologjike.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close