0_Maqedoni.PortalKorrespondentë MKDKronikëKronikë.Portal

Paraburgim për dy personat nga Haraçina që grabitën një bankomat në Gostivar

Dy personat e dyshuar për vjedhje të rëndë në një bankomat në Gostivar u mbajtën në paraburgim për 30 ditë nga një gjykatës i procedurës paraprake nga Gjykata Themelore në Gostivar. SPB Tetovë konfirmoi se N.R. (47) dhe A.B. (36) nga Haraçina ishin dërguar në Burgun Shkup-Shkup.

Back to top button
Close
Close