Korrespondentë MKDKronikëLajme nga komunat

Paraburgim 30-ditor për një banor të Bërvenicës tek i cili u gjetën disa qese marihuanë

Më i riu nga dy banorët e Bërvenicës, të cilët u arrestuan dje pasi iu gjet drogë dhe armë në shtëpi, këtë pasdite pasi u soll para gjykatësi në procedurën paraprake iu përcaktua masa e paraburgimit.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close