0_Web_АктуелноЕвропаЕвропа.ПорталСвет.Слајдер

Папата Франциск се чувствува добро по извршената операција

Операцијата врз папата Фрациско е успешно завршена и тој се чувствува добро, соопшти Ватикан

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close