BotëBotë.PortalSvet.Slajder

Papa Françesku mbërriti në Mosul

Papa Françesku, në ditën e fundit të vizitës së tij në Irak, arriti sot në qytetin irakian të Mosulit, ku do të lutet në kishat e shkatërruara nga grupi terrorist Shteti Islamik dhe do të mbajë meshë në qiell të hapur.

Back to top button
Close
Close