0_Web_AktualeEvropëEvropë.PortalSvet.Slajder

Papa apelon për paqe në rajonin e Kaukazit pas përplasjeve të sotme në Gorno – Karabah

Papa Françesku deklaroi se po lutet për paqe në rajonin e Kaukazit pas përplasjeve të ripërtërira midis Armenisë dhe Azerbajxhanit për territorin kontestues Nagorno - Karabah, njofton DPA.

Back to top button
Close
Close