0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталMakedonija.SlajderПолитика

Панел-дискусија за евроатлантските перспективи на Северна Македонија

Центарот за европски истражувања и анализи ЕУРОПРОСПЕРА денеска организира панел-дискусија на тема „Триесет години независност и евроатлантските перспективи на Република Северна Македонија.”

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close