BallkanBallkan.PortalKorrespondentë BotëSvet.Slajder

Panair ndërkombëtar në Selanik me fjalim të kryeministrit grek Micotakis dhe me një sërë protestash

Me një sërë protestash, mes të cilave edhe një kundër Marrëveshjes së Prespës, me fjalim të kryeministrit grek Kiriakos Micotakis dhe nën masa të rrepta të sigurisë sot hapet edicioni i 84-t i Panairit ndërkombëtar në Selanik, lajmëroi korrespondentja e MIA-s nga Athina.

Back to top button
Close
Close