0_Магазин.ПорталЗанимливости

Памела Андерсон сака повторно да се омажи 

Актерката Памела Андерсон, ѕвездата од телевизиската серија  „Спасувачи на плажа“, изјави дека повторно би се омажила и дека краткиот брак со милионерт Џон Питерс не бил легален, а помеѓу нив двајца немало „ништо физичко“

Њујорк, 29 мај 2020 (МИА) – Актерката Памела Андерсон, ѕвездата од телевизиската серија  „Спасувачи на плажа“, изјави дека повторно би се омажила и дека краткиот брак со милионерт Џон Питерс не бил легален, а помеѓу нив двајца немало „ништо физичко“.

Само 12 дена по објавувањето за прекин на венчавката помеѓу Андерсон и Питерс, Памела инсистираше пред медиумите дека „нема свадба, нема брак, нема ништо“.

Андерсон изјави дека има желба повторно да стапи во брак и покрај нејзината „несреќна“ историја на бракови. ки/ми/

Таг
Back to top button
Close
Close