0_Maqedoni.Portal0_Web_Përzgjedhja e redaktoritMakedonija.SlajderPolitikëShoqëri

Pahor: Shkupi dhe Sofja të gjejnë zgjidhje kompromisi pa u sjellë në pikëpyetje konferenca ndërqeveritare

Maqedonia e Veriut dhe Bullgaria të gjejnë zgjidhje kompromisi nëse kanë keqkuptime, por kjo të mos e sjellë në pikëpyetje mbajtjen e konferencës ndërqeveritare, theksoi sot presidenti slloven, Borut Pahor.

Back to top button
Close
Close