0_Maqedoni.PortalShkup

Pa ujë shfrytëzuesit e rrugës “Ho Shi Min” në Butel

Për shkak të një defekti në rr. "Ho Shi Min" nr.179a, në lagjen Butel, sot do të ketë ndërprerje të ujit për shfrytëzuesit e kësaj lagje.

Shkup, 30 korrik 2020 (MIA) – Për shkak të një defekti në rr. “Ho Shi Min” nr.179a, në lagjen Butel, sot do të ketë ndërprerje të ujit për shfrytëzuesit e kësaj lagje.

Siç informojnë nga NP “Ujësjellësi dhe Kanalizimi” Shkup, furnizimi me ujë është ndërprerë nga ora 02:30 dhe do të zgjasë deri në sanimin e defektit në të cilin do të fillohet të punohet nga ora 08.30 minuta. fb/

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close